Koniec darmowego Pokera w Waszyngtonie

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Decyzja ta została podjęta w tym tygodniu przez sąd w Waszyngtonie. Orzekł on, że witryny z grami społecznościowymi są nielegalne na mocy prawa stanowego. To wszystko spowodowało, iż PokerStars przestał umożliwiać mieszkańcom Waszyngtonu dostęp do ich darmowej gry w pokera online. Przeprowadzka była proaktywna ze strony PokerStars, która chce uniknąć jakichkolwiek problemów prawnych w Stanach Zjednoczonych. Ów rynek jest zbyt cenny, aby komplikować sobie na nim swoją sytuacje.

W zeszłym tygodniu Sąd Okręgowy w Waszyngtonie orzekł, że serwisy społecznościowe, które oferują zakup darmowych żetonów lub gier, działają niezgodnie z prawem hazardowym państwa. Pozwany w tej sprawie był Big Fish Games, który zarządza społecznym Big Fish Casino i jest własnością Churchill Downs. Prawdopodobnie wykup PokerStars jest pierwszym z wielu, które ma miejsce w The Evergreen State, chociaż CL News nie słyszał o żadnych grupach dodatnich opuszczających rynek.

W oświadczeniu firma macierzysta PokerStars, The Stars Group, powiedziała: „Mamy nadzieję, że prawo zostanie jasno ustabilizowane. Kiedy to nastąpi, będziemy mogli przywrócić wszystkich graczy z Waszyngtonu do dawnego statusu.”

Zobacz również