Kasyno w Kostaryce? W grze 400 milionów dolarów

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W dzisiejszych czasach, do rozrywki i – naprawdę paradoksalnie – odpoczynku nie wystarczy słońce, drink i morze. Wiedzą o tym także w Kostaryce, gdzie aprobatę uzyskał projekt kasyna, który ma być wart 400 milionów dolarów. Projektanci przewidują 264 pokoi, 219 apartamentów, dwa centra kongresowe, centrum biznesowe i spa. Nieruchomości będą zbliżone do plaży, podczas gdy sama marina zostanie wybudowana tuż obok, aby pomóc odwiedzających podróżujących po Karaibach.

Mimo, iż projekt wciąż znajduje się na etapie planowania, to zyskuje ogromne poparcie i ciekawość. Biznesmeni widzą w tym same plusy, zaczynając od tego, iż przy okazji powstać ma 150 nowych miejsc pracy oraz ponad 1500 przy budowaniu tychże wszystkich obiektów. Aspekty finansowe w przyszłości to kolejny argument, który napędza planowanie i pracę.

Kostaryka przyjmuje miliony turystów rocznie i mimo, iż przybywają oni głównie po to, aby zobaczyć plaże, lasy deszczowe czy miasta takie jak San Jose, to dobra oferta kasyna na żywo absolutnie w niczym nie przeszkodzi.

Zobacz również