Japonia formalnie legalizuje hazard

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Rząd Japonii oficjalnie uprawomocnił hazard w swoim kraju, ponieważ ichniejszy parlament przyjął ustawę regulującą tę działalność.

Ustawa przeszła przez najwyższą izbę w Japonii i ma pełne poparcie premiera Shinzo Abe, a także wielu innych stron. Prawo pozwoli legalnym kasynom trafić na teren Japonii,  natomiast w samym kraju mogą powstać nawet trzy obiekty. Limit trzech obiektów będzie podlegał przeglądowi po siedmiu latach, z możliwością pojawienia się kolejnych nowych miejsc.

Będą bilety wstępu do kasyn, z opłatami 6000 dziennie, z ograniczeniem do trzech dni w tygodniu i dziesięciu dni w miesiącu. Każdy gracz mieszkający w kraju otrzyma numer identyfikacyjny umożliwiający śledzenie liczby obywateli Japonii lub obcokrajowców przebywających w kraju i odwiedzających kasyna. Aby grać, gracze muszą mieć co najmniej 20 lat.

Zobacz również