Holandia 'walczy’ z nielegalnym hazardem

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Regulator gier hazardowych w Holandii, Kansspelautoriteit (KSA), ogłosił, że postanowił powstrzymać 23 witryny partnerskie od reklamowania usług hazardowych w kraju.

Decyzja zapadła po przeprowadzeniu przez KSA badania, w którym przeanalizowano 44 witryny partnerskie. Znaleźli oni 26 stron internetowych, które były skierowane do holenderskich graczy, i skontaktowali się z grupami, aby zatrzymać ich działanie. 20 z nich wycofało reklamy po tym, jak KSA dotarło do nich, a trzy kolejne zaprzestały swoich reklam po zagrożeniu sankcjami. Pozostałe trzy witryny postanowiły nie robić nic ws. reklam i są nadal badane.

KSA wydała oświadczenie w sprawie badania, zauważając: „Ochrona konsumentów jest ważnym celem KSA. Uczestnicy gier losowych od dostawców bez licencji nie mają gwarancji uczciwej gry. Nie można również monitorować u nich udziału grup szczególnie wrażliwych, takich jak młodzi ludzie.”

Żadna nazwa kasyna nie padła w oficjalnych newsach.

Zobacz również