Holandia: Gaming Online ruszy 1.01.2021

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Holandia ustaliła wreszcie termin legalizacji zakładów online, a krajowy regulator gier ujawnił, że zostaną one otwarte 1 stycznia 2021 roku.

Oświadczenie zostało ogłoszone przez przewodniczącego KSA, Rene Jansena, który powiedział, że kraj rozpocznie zakłady online w tym dniu, nadchodzące sześć miesięcy po tym, jak pozwolą na wejście w życie ustawy z dnia 1 lipca 2020 roku o zdalnym uprawianiu hazardu. KSA zacznie przyjmować wnioski o licencje na gry online, aby uzyskać różnych operatorów i dostawców oprogramowania do legalnego hazardu.

Jansen powiedział również, że operatorów zachęca się do wypełnienia formularza do 22 tego miesiąca, aby wyrazić zainteresowanie wejściem na rynek. KSA będzie poszukiwać operatorów, aby upewnić się, że nie celowali w holenderskich graczy przez okres dwóch lat przed złożeniem wniosku.

Holandia pracuje nad zalegalizowaniem zakładów online już przez kilka lat. Wygląda na to, że w końcu gracze w tym kraju zaczną uprawiać legalny hazard online.

Zobacz również