High 5 Games otwiera siedzibę w World Trade Center

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jeden z największych developerów na świecie, od niedawna również operator kasyn online, firma High 5 Games ogłosiła oddanie do użytku swojej nowej siedziby, która obecnie mieści się na 58 oraz 59 piętrze nowoczesnego biurowca One World Trade Center w Nowym Jorku, na Manhattanie.

Nowa siedziba to również nowe możliwości. Obecność w tak prestiżowym miejscu musi być zauważona nie tylko przez ludzi z branży, ale także osoby pracujące w tym wielkim budynku. Biura w takiej lokalizacji windują akcje firma, ponadto jest to wysoko zawieszona poprzeczka dla konkurencji, która również będzie chciała być w tak ważnych miejscach. Dla samego rozwoju i produkcji nowych gier oraz pozostałego oprogramowania są to oczywiście nowe możliwości i główna motywacja do przeprowadzki. Olbrzymia przestrzeń biurowa sprawia, że wszystkie działy firmy będą mogły pracować w komfortowych warunkach oraz zostaną zatrudnione nowe osoby do kluczowych działów.

Osoby odpowiedzialne za urządzanie i projektowanie nowych powierzchni zostały postawione przed trudnym zadaniem, ale wywiązały się z niego znakomicie. Zarząd jest bardzo zadowolony z nowego ładu panującego w firmie, wierzą że praca w tak prestiżowej lokalizacji spowoduje wzrost morale wśród pracowników i wyniki firmy staną się jeszcze lepsze niż obecnie.

Zobacz również