Harry Whittington ambasadorem Betdaq

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Grupa bukmacherska Betdaq ogłosiła w tym tygodniu, że podpisali umowę z legendą wyścigów konnych Harrym Whittingtonem, który będzie pełnił rolę ambasadora marki.

Transakcja ma się rozpocząć w niedługim czasie, a treść zostanie dodana do betdaqtips.com wraz z wglądem w różne porady dotyczące wyścigów konnych. Whittington pomógł wytrenować w zeszłym roku 27 zwycięzców, osiągając zadziwiające 20%.

Whittington, mówiąc o porozumieniu, stwierdził: „Cieszę się, że mogę być na pokładzie BETDAQ przed nowym sezonem National Hunt i mam nadzieję, że przedstawię moim klientom moje poglądy na wszystkich moich biegaczy.”

„Mamy mnóstwo ekscytujących koni w tym sezonie, a cały zespół ma nadzieje na zbudowanie sukcesu podobnego do tego sprzed roku.”

Eamon Moran z Betdaq dodał: „To fantastyczne móc powitać Harry’ego Whittingtona w zespole BETDAQ, który jest trenerem, który poczynił ogromne postępy w krótkim czasie i nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć nadchodzący sezon.”

„Saint Calvados i Bigmartre to dwa konie, których naprawdę nie możemy się doczekać, ale gdy ostatnio odwiedziliśmy podwórko, wydawało nam się, że jest wiele innych interesujących perspektyw na nowy sezon.”

Betdaq jest własnością GVC Holdings i jest znaną marką w Wielkiej Brytanii, jeśli chodzi o zakłady sportowe i wyścigi konne. Firma sponsoruje turniej Punchestown Champion Hurdle i jest głównym sponsorem Sunderland AFC i Charlton Athletic.

Zobacz również