Grupa Relax Gaming dodaje tytuły BGT

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa platforma gier hazardowych Relax Gaming ogłosiła w tym tygodniu, że dodała do ofert swoich produktów tytuły od Big Time Gaming, a australijskie grupy i karty zdrapek do swojej biblioteki.

Porozumienie przyniesie wszystkie dwanaście tytułów BTG do platformy Relax, a także sześć dodatkowych produktów kart zdrapek. Wszelkie dodatkowe tytuły opracowane w przyszłości również zostaną przeniesione. Mechanika gier BTG Megaways jest również licencjonowana dla Relax i ich spółki zależnej Silver Bullet w celu opracowania nowych gier. Relax to rozwijająca się platforma, która podpisała już wiele umów z operatorami takimi jak Unibet, Guts, Videoslots i nie tylko.

Komentując umowę Relax CEO, Daniel Eskola, powiedział: „Relax Gaming został stworzony, aby wprowadzić nową erę dostarczania kasyn online, a współpraca z dynamicznymi dostawcami, takimi jak Big Time Gaming, stanowi duży krok we właściwym kierunku.”

„Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy wybrani jako jedna z zaledwie trzech platform do dystrybucji gier, a ta umowa jest świadectwem łatwości i przejrzystości, z jaką projektujemy nasz model komercyjny.”

Nik Robinson z Big Time Gaming dodał: „Relax Gaming wyróżnia się na rynku dzięki silnej ofercie i znacznej dystrybucji, a jej uzupełnieniem jest odświeżający model komercyjny. Jesteśmy podekscytowani mogąc oferować nasze gry za pośrednictwem tego utalentowanego zespołu i wyjątkowej platformy. Z niecierpliwością czekamy również na to, jak Relax wprowadzi swój unikalny spin w Megaways.”

Zobacz również