Grupa EveryMatrix dodaje e-Sportowe usługi bukmacherskie

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Potężna internetowa grupa EveryMatrix, kojarzona głównie z zarządzaniem topowymi kasynami, ogłosiła w tym tygodniu, że dodała e-sportowe zakłady na ich platformę zakładów sportowych OddsMatrix, umożliwiając klientom obstawianie gier wideo.

Oferta będzie obejmować ponad 50 różnych turniejów turniejowych miesięcznie, przy czym dostępnych będzie 1200 zakładów przedmeczowych i 400 na żywo. Będą dostępne tak hitowe gry jak Overwatch, League of Legends, Fortnite, Call of Duty i DOTA 2. Operatorzy kasyn, którzy wezmą udział w tym produkcie, będą mogli dostosować kursy dla różnych wydarzeń, a także uzyskać dostęp do systemu transakcyjnego wbudowanego w backend.

Mówiąc o premierze, dyrektor generalny EveryMatrix, Ebbe Groes, powiedział: „Rewolucja esportu wreszcie się rozpoczęła i cieszymy się, że możemy dołączyć do komercyjnego przełomu w esports betting dzięki naszym nowym usługom. Dzięki OddsMatrix zwiększyliśmy naszą zdolność do łatwego dodawania nowych zakładów bukmacherskich.”

Produkt jest dostępny już teraz w kasynach oferujących platformę OddsMatrix EveryMatrix.

Zobacz również