FortuneClock – 50 spinów za darmo

Czas na kolejną wyjątkową promocję bez depozytu, z jakiej to można skorzystać w dobrym kasynie. Ostatnio wspominaliśmy o 5 EUR bez depozytu w kasynie LuckyBird, zaś dziś pokażemy, jak można odebrać 50 darmowych spinów w grze Miss Cherry Fruits za rejestrację. Takie free spiny bez depozytu można bowiem odebrać z łatwością w kasynie FortuneClock. Jest to marka, która już od kilku lat obecna jest na rynku, więc tym bardziej jest godna zaufania. Jeśli jesteś zatem zainteresowany tym, jak dostać takie darmowe spiny dla nowych graczy, to koniecznie kliknij TUTAJ i podążaj za naszymi wskazówkami.

Odbierz swój bonus bez depozytu w FortuneClock

Prezentowana przez nas marka jest przykładem świetnego kasyna z darmowymi spinami. W końcu 50 żetonów na grę to całkiem okazała oferta, tym bardziej, że można je dostać całkowicie za darmo. Przypominamy oczywiście, że z oferty mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, jak i również jest to oferta jednorazowa. Aby odebrać ten top bonus za rejestrację bez depozytu, należy:

 1. Kliknąć TUTAJ (to aktualny link promocyjny).
 2. Zostaniesz przeniesiony na stronę kasyna.
 3. Wypełnij podstawowe dane w formularzu rejestracyjnym.
 4. Wpisz następnie dodatkowe dane, zwłaszcza numer telefonu.
 5. Aktywuj swoje konto mailowo oraz telefonicznie.
 6. Aktywuj swój bonus na koncie.
 7. W nagrodę dostaniesz 50 free spinów w Miss Cherry Fruits.
 8. Wykorzystaj je i ciesz się wygraną.

Swoje 50 darmowych spinów wykorzystasz w niezwykle ciekawej grze, jaką jest Miss Cherry Fruits. Pamiętaj jednak, że z promocją na start związane są dodatkowe warunki. Otóż obrót na bonus wynosi x40. Z kolei maksymalny zakład w ramach obrotu to 9 PLN. Niezwykle ważne jest to, że maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać na swoje konto po obstawieniu wynosi aż 3500 PLN! Oferta będzie ważna przez 72 godzin od momentu założenia konta.

Bonus za wpłatę w FortuneClock

Wiadomym jest, że to dobre kasyno nie ogranicza się jedynie do darmowych spinów bez depozytu. Nawet jeśli odbierzemy bonus za rejestrację w postaci owych 50 spinów, to możemy potem skorzystać również ze standardowej promocji powitalnej. FortuneClock zdecydowało się na pakiet składający się z 3 bonusów:
 • za pierwszy depozyt odebrać można bonus 100% do 3500 PLN + 20 darmowych spinów w Miss Cherry Fruits. Minimalna wpłata to 100 PLN.
 • za drugi depozyt odebrać można także bonus 100% do 3500 PLN + 20 darmowych spinów w Miss Cherry Fruits. Minimalna wpłata to 250 PLN.
 • za trzeci depozyt odebrać można bonus 75% do 3500 PLN + 15 darmowych spinów w Candy Monsta. Minimalna wpłata to 300 PLN.
Łącznie zatem 3 bonusy zapewnić mogą do 10 500 PLN + 55 darmowych spinów. Każdy z nich ma takie same warunki: wymagania obrotu bonusem to x40, a maksymalna kwota na jeden zakład wynosi 9 PLN. Każdy z bonusów przed wpłatą należy aktywować i będzie on ważny przez 120 godzin.

Największe atuty kasyna

Jak przystało na przykład dobrego kasyna z bonusem bez depozytu, FortuneClock pozytywnie zaskakuje także w innych dziedzinach. Można bowiem w nim liczyć między innymi na:

 • sporo dodatkowych promocji
 • specjalny bonus mobilny
 • wiele gier od najlepszych dostawców
 • sprawdzone i bezpieczne metody płatności
 • polska stronę i obsługę PLN.

 

Zobacz również