Finansowy raport Unibetu – spore zyski firmy

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internet Group, czyli właściciel zakładów bukmacherskich Unibet opublikował swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2015 roku oraz za pierwsze półrocze bieżącego roku. Wszystkie kluczowe wskaźniki wzrosły w stosunku do roku ubiegłego.

W drugim kwartale 2015 roku przychody wyniosły 80 500 000 GPB, czyli o pięć milionów więcej niż w ubiegłym roku. Obserwujemy również wzrost zyskowności firmy, który wyniósł 19 000 000 GBP, jest to wzrost o trzy miliony w stosunku do analogicznego okresu rozliczeniowego. Zmniejszyła się natomiast liczba aktywnych graczy – różnica na poziomie 2%. Wyniki z pierwszego półrocza wyglądają równie przyzwoicie. Przychody firmy wyniosły 156 600 000 milionów GBP, wzrost o ponad sześć milionów. Zysk przed opodatkowaniem wyniósł 33 400 000 GBP.

Zarząd firmy jest zadowolony z prezentowanych wyników, wzrosty nie są oszałamiające, ale w zeszłym roku firma operowała na zdecydowanie wyższej marży, która w roku 2014 była rekordowa w historii firmy.

Zobacz również