Evolution Gaming wypuszcza First Person Games

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Evolution Gaming jest przeznaczone dla fanów gier First Person, ale zamiast strzelać do nazistów ala Wolfenstein, będziemy mogli grać w takie tytuły jak Lightning Roulette i Dream Catcher z widoku pierwszej osoby.

Oficjalne nazwy gier to „First Person Lightning Roulette” i „First Person Dream Catcher” i będą oferować perspektywę pierwszej osoby. Bez tej funkcji, gry działają prawie tak samo jak podstawowe wersje Lightning Roulette i Dream Catcher.

Dyrektor ds. Produktu Evolution, Todd Haushalter, mówił o wprowadzeniu nowości na rynek, zauważając: „Nasza oferta gier z funkcją First Person wykorzystuje najnowsze technologie, aby pomóc naszym licencjobiorcom w budowaniu lojalności graczy w całej ofercie gier w kasynie online.”

„Wszystkie tytuły Evolution First Person to świetne gry same w sobie, z doskonałą animacją i rozgrywką. Ale dzięki przyciskowi„ Go Live” te gry wykraczają daleko poza konwencjonalne gry RNG. Ten przycisk to sposób na bardzo łatwe przeniesienie graczy w niezwykły świat rozrywki Evolution Live Casino, który oferuje znacznie więcej niż klasyczne gry stołowe w kasynie na żywo. ”

Zobacz również