Evolution Gaming także w Gruzji

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Największy dostawca gier na żywo, przede wszystkim do kasyn online – lecz nie tylko – otwiera swoje kolejne studio naziemne. Tym razem punktem tego przedsięwzięcia jest miasto Tbilisi położone w Gruzji. To studio jest już miejscem numer dziewięć z rodziny EG i będzie zaopatrzone tak znakomicie, jak te położone na Litwie i Malcie. Na myśli jest między innymi najwyższa jakość obrazu przetwarzającego gry. Stworzy to już na start dodatkowe 100 miejsc pracy, co wywołuje pozytywne odczucia w kraju. Punkt jest już otwarty i czeka na konferencje prasowe.

„Nowe studio to inwestycja na przyszłość i będzie wspierać nas w naszych ambitnych planach rozwoju w nadchodzących latach.” – rozpoczął CEO firmy Evolution, Martin Carlesund

„W Evolution stale dążymy do ulepszenia naszych usług dla naszych licencjobiorców i dalszego zwiększania naszego przywództwa w kasynie na żywo.” Studio Tbilisi nie jest wyjątkiem, ponieważ czerpaliśmy wiedzę od ponad 10 lat na tym terenie, aby stworzyć w miarę możliwości najbardziej zaawansowany obiekt ” – kończy.

Zobacz również