Evolution Gaming na włoskiej ziemi

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jedni z najlepszych specjalistów od kasyn na żywo, firma Evolution Gaming, podpisała umowę z Planetwin365 i dzięki temu rozszerzy swoją obecność na włoskiej platformie gier.

W wyniku tej transakcji Evolution zaoferuje spółce zależnej SKS365 pełną gamę gier z krupierem na żywo w ich kraju. Te gry to Dream Wheel, blackjack, ruletka, poker i wiele innych.

Mówiąc o transakcji, Evolution CCO Sebastian Johannisson powiedział: „Planetwin365 jest jednym z najlepszych operatorów zakładów sportowych online we Włoszech. To bardzo ważne dla Evolution, aby zapewniać sobie współpracę właśnie z tak szanowanymi markami.

SKS365 Group CMO Francesco Gaziano dodał: „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z liderem rynku Live Casino i dodaniem tak bogatego i wartościowego zestawu gier na żywo do naszej oferty gier Planetwin365.”

Zobacz również