Evolution Gaming na rynku meksykańskim

Ten wpis ma 7 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Wydaje się, iż Evolution Gaming przejmuje rynek online na dobre. Najlepsi krupierzy globu tym razem weszli na meksykański rynek hazardowy poprzez transakcję z hiszpańskim operatorem usług w tej branży, a mianowicie Codere.

We wtorek obie strony ogłosiły, iż osiągneły porozumienie i Evolution Gaming będzie wyłącznym dostawcą oprogramowania do kasyna na żywo na nowej meksykańskiej stronie hazardowej firmy Codere. Produkt ten dzięki współpracy z Grupo Caliente i Compania Interamericana de Entretenimiento jest jednym z największych salonów gier.

Transakcja będzie zawierać pełen pakiet produktów Evolution w kasynie na żywo, w tym oferty standardowe jak i dla klientów VIP. Standardowo umowa obejmuje ruletkę na żywo, blackjacka, baccarata a także wiele odmian pokera.

CEO Codere Felipe Ludena Munoz powiedział, iż Evolution Gaming zapewni najwyższy poziom na ich rynku. Zmaksymalizuje także obecny i przyszłościowy rozwój ich firmy.

Zobacz również