EveryMatrix w umowie z beBettor

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma gier EveryMatrix nawiązała współpracę z beBettor, czyli usługą, która pozwala graczom zobaczyć, ile mogą sobie pozwolić na postawienie danego zakładu.

Usługa będzie dostępna w kasynach marki EveryMatrix i będzie wyposażona w innowacyjną platformę, która pozwoli kasynom lepiej kontrolować klientów, którzy wykazują swoim zachowaniem problemy z grą. Ten ruch jest postrzegany jako sposób na dostosowanie się do prawa brytyjskiego, ponieważ grupa została wcześniej pozbawiona licencji w tym kraju.

Komentując umowę, dyrektor generalny EveryMatrix, Ebbe Groes, zauważył: „Cieszymy się, że możemy współpracować z beBettor nad tym nowatorskim pomysłem. Wierzymy, że pomoże to nie tylko graczom marek EveryMatrix, ale może także pomóc w poparciu branży w celu uzyskania lepszych kontroli dla graczy z Wielkiej Brytanii.”

„Mający problemy gracze często mają wiele kont, a jedynym sposobem na wykrycie i podjęcie działań będzie dla nas wszystkich wspólna praca na rzecz bezpieczniejszej gry hazardowej.”

Harry Cott, dyrektor generalny beBettor, dodał: „Przystępność cenowa i odpowiedzialność społeczna operatorów wobec klientów to wyzwanie branżowe, które z przyjemnością rozpoczynamy wspólnie z EveryMatrix.”

„Biorąc pod uwagę, że przeciętny hazardzista online w Wielkiej Brytanii ma teraz 4 konta, izolowane działania operatora nie będą w wystarczającym stopniu redukować szkód związanych z hazardem w perspektywie długoterminowej. Dlatego budujemy sieciowe podejście do zrozumienia klientów, które pomoże operatorom Better stworzyć kolejną generację zasad i procedur odpowiedzialności społecznej dotyczących interakcji z klientem.”

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że EveryMatrix zdecydowało się dołączyć do sieci i kształtować przyszłość zrównoważonego hazardu.”

Zobacz również