Dwie nowe gry od Endorphiny

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Twórca gier kasynowych Endorphina ogłosił nadchodzące wydanie dwóch najnowszych gier „Lucky Streak” i „Dia De Los Muertos”, które niedługo trafią do Waszych ulubionych kasyn online, które posiadają współpracę z tymże softem.

Pierwsza gra to Lucky Streak, która ma klasyczny wygląd gry owocowej. Gry tego typu są zawsze popularne w Endorphinie, która ma wiele tytułów w tej kategorii, w tym 7 Up, Fresh Fruits, Ultra Fruits i wiele więcej. Funkcje gry nie zostały jeszcze ujawnione, ale na pewno możemy spodziewać się uproszczonych funkcji, takich jak wilds i darmowe spiny.

Druga gra to Dia De Los Muertos, której klimat i grafika bazują na meksykańskim święcie Day of the Dead, podczas którego gracze chcą poznać martwych członków rodziny i zdobyć nagrody pieniężne. Tak jak w przypadku pierwszego slotu, wciąż nie ma odgórnie potwierdzonych szczegółów na temat tej gry, poza tym, że gracze mogą spodziewać się m.in. mrocznych wizualizacji wraz ze szkieletami.

Oficjalna data wydania nie została jeszcze podana.

Zobacz również