Dafabet sponsorem Norwich City

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma hazardowa Dafabet ogłosiła w tym tygodniu, że podpisała trzyletnią umowę sponsorską z Norwich City, dzięki czemu uzyskała ekskluzywny branding na koszulkach nowego zespołu Premier League.

Umowa będzie obowiązywać w sezonie 2021/2022 i pozwoli nam oglądać koszulki Norwich City z logo Dafabet. Firma bukmacherska uzyska również inne ekskluzywne możliwości marketingowe. Dafabet przejął sponsoring od LeoVegas, który wcześniej był sponsorem koszulki klubu przez ostatnie dwa sezony.

Ben Kensell, dyrektor operacyjny Norwich City, powiedział: „Jest to nie tylko najbardziej lukratywne partnerstwo, jakie klub kiedykolwiek miał, ale współpraca ta, obok naszej działalności komercyjnej, pozwala nam być znacznie bardziej konkurencyjnym niż samofinansujący się klub.”

„Zabezpieczenie sponsoringu koszulek na tym poziomie ma kluczowe znaczenie, a dzięki historii Dafabet i długowieczności w sponsorowaniu sportu mamy doskonałego partnera, który dołączy do nas w naszej podróży.”

Dyrektor ds. Sponsoringu Dafabet, John Cruces dodał: „Począwszy od naszych pierwszych spotkań z klubem, ambicje, które pokazują, są oczywiste. Mają wyjątkowe i świeże podejście, widoczne zarówno na boisku, jak i poza nim.”

Zobacz również