Człowiek z Kalifornii oszukał New Geolocation na 90 tysięcy dolarów

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W zeszłym tygodniu okazało się, że New Jersey Division of Gaming Enforcement zajęło 90 000 $ od gracza w Kalifornii, który był w stanie w niewyjaśniony sposób zagrać w kasynach internetowych Garden State z odległości 3000 mil.

Mężczyzna został zidentyfikowany jako Vinh Dao i wymyślił sposób na ominięcie technologii geolokalizacji, która pozwoliła mu korzystać z oferty kasyna. Zaczął to robić w lutym 2014 roku. Wygrał on m.in. w Borgata i Caesars Interactive 90.000 $. Raporty informacyjne nie ujawniły, ile funduszy Dao faktycznie otrzymały, ale wskazały, że grupy bukmacherskie są zobowiązane przekazać fundusze do DGE.

Kasyna i Dao nie sprzeciwiały się przejęciu funduszy, które zostaną przekazane na fundacje dla osób starszych i niepełnosprawnych, a także państwowemu funduszowi hazardowemu. Ze swojej strony, Dao pomagał badaczom w rozwiązaniu i wyjaśnieniu sposobów, w jaki pokonał system, i dzięki temu będzie mógł zatrzymać 2500 $.

Zobacz również