Cherry aplikuje po szwedzką licencje gier

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Szwedzka grupa Cherry ogłosiła, że ​​złożyła wniosek o przyznanie szwedzkiej licencji na grę online za pośrednictwem swojej spółki zależnej ComeOn, ponieważ grupa zamierza zdobyć przyczółek na nowo zliberalizowanym rynku, który rozpocznie się w przyszłym roku.

ComeOn stał się znany jako renomowana witryna internetowa, ponieważ oferuje szybkie wypłaty i ogromną bibliotekę gier od Microgaming, NetEnt i wielu innych. Kasyno obsługuje platformy mobilne i stacjonarne. Cherry ma licencje na gry w Wielkiej Brytanii, na Malcie i w niemieckim landzie Schleswig-Holstein.

Szwecja ma ogromną liczbę graczy, którzy korzystają z zagranicznych zakładów bukmacherskich, ponieważ kraj ten nie regulował ani nie zalegalizował internetowych zakładów wzajemnych. Wszystko zmieni się 1 stycznia 2019 roku, kiedy wejdą w życie nowe przepisy, które pozwalają stronom usankcjonowanym legalnie oferować swoje usługi graczom. Wiele gigantycznych nazwisk zaczęło ubiegać się o licencje w zeszłym miesiącu z nadzieją na wejście w nową erę.

Zobacz również