Cherry AB przejmuje ComeOn

Ten wpis ma 7 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Europejska grupa zakładów Cherry AB ogłosiła, że nowym nabytkiem spółki zostaje firma ComeOn! Produkt znany szczególnie z dobrej oferty kasynowej i free spinów bez obrotu znalazł nowy, wielki dom.

Właściciele wiśni posiadali już wcześniej 49% udziałow w niedawno nabytym w całości produkcie, lecz świadkami stuprocentowej finalizacji przejęcia jesteśmy dopiero teraz.

Informacje te podano w firmowym oświadczeniu Cherry, którego CEO Jonas Wahlander powiedział: „Budujemy obszar działalności łączący Cherry iGaming i ComeOn. Celem jest sprowadzenie wszystkich produktów do jednej wartości i kultury. Po spędzeniu trochę czasu na rynku, nie byliśmy w stanie wskazać jakiejkolwiek lepszej alternatywy dla ComeOn. To po prostu świetna nazwa i doskonale podsumowuje naszą postawę.”

Anders Holmgren również skomentował całe zajście: „Nasze działanie jest wyraźne, podobnie jak z XCaliber, Game Lounge i Yggdrasil. To daje jasne i konkretne informacje, w jaki sposób budujemy swoją wartość, przy jednoczesnym wspieraniu różnorodnych potrzeb każdego z naszych obszarów biznesowych.”

Zobacz również