Casumo dodało gry od RTG

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!
Kasyno online Casumo ogłosiło, że zawarło umowę z Red Tiger Gaming i dodało gry grupy do i tak imponującej już biblioteki.

Umowa daje Casumo dostęp do automatów i gier stołowych Czerwonego Tygrysa, w tym nowo wydanego automatu „Ninja Ways”. Dodatkowo progresywne jackpoty dewelopera również są przenoszone.

Mówiąc o transakcji, Andreas Vickman z firmy Casumo powiedział: „Red Tiger jest znany z wysokiej jakości gier, które produkuje, a jego innowacyjne narzędzia marketingowe i premiowe są doskonałym dodatkiem dla operatora takiego jak my.”

„Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, jakie gry są w drodze i jak możemy je wykorzystać w nadchodzących miesiącach i jeszcze dłużej, ponieważ chcemy wykorzystać nowe i istniejące rynki.”

Dyrektor generalny Red Tiger, Gavin Hamilton, dodał: „Cieszymy się, że podpisaliśmy kontrakt z Casumo, ponieważ nowa umowa i licencja oznaczają kolejny ważny krok w rozwoju naszej firmy. Czekamy z niecierpliwością na to, jak nasze gry się sprawdzają, zwłaszcza w przypadku codziennych jackpotów dodających dodatkowe podniecenie.”

„Casumo ma długą historię innowacji i nowych sposobów na nawiązanie kontaktu z graczami, dlatego cieszymy się, że możemy z nimi współpracować i mamy nadzieję na jeszcze lepsze wrażenia u graczy.”

Zobacz również