BOSS z licencją MGA

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jedno z rozpoznawalnych w Europie kasyn BOSS Gaming ogłosiło w tym tygodniu, że otrzymało licencję od Malta Gaming Authority, dającą grupie możliwość dostarczenia oprogramowania operatorom w wielu krajach.

Licencje pozwolą firmie BOSS współpracować z operatorami kasyn w celu świadczenia ich usług platformowych, w tym usług zakładów sportowych i kasyn. Firma ma ponad 60 gier na platformie kasyn i współpracuje z operatorami, którzy posiadają licencję na rynkach regulowanych. Oprócz swoich platform grupa prowadzi również działalność doradczą, pomagając w opracowaniu planów kasyn online.

Komentując licencję BOSS Gaming, Catalina Lukianenko powiedziała: „Malta to kraj o doskonałej reputacji i stabilnym systemie politycznym i gospodarczym, który jest także sprawdzonym członkiem UE, więc licencje na Malcie są uważane za rzetelne regulacje dotyczące gier i gier na całym świecie. Ci, którzy uzyskali licencję na maltańskie gry, mogą proponować klientom legalne i zatwierdzone usługi i tak też zrobimy to w BOSS Gaming.”

Zobacz również