Betway sponsorem turnieju Gibraltar Open

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma hazardowa Betway, na co dzień mocno uczestnicząca w sponsoringu turniejów sportowych oraz drużyn e-Sportowych, ogłosiła, że ​​podpisała umowę sponsoringową z turniejem snookerowym Gibraltar Open, który jest obecnie w toku.

Wydarzenie jest czwartą edycją turnieju, który odbywa się w Tercentenary Sports Hall w Gibraltarze. Pula nagród w tym roku wyniesie 177.000 £, a w samej imprezie zobaczymy najlepszych graczy na świecie. Betway otrzyma tytuł sponsora, a także otrzyma oznakowanie i inne możliwości marketingowe.

„Jako sponsor tytułu Mistrzostw Wielkiej Brytanii, cieszymy się, że możemy poszerzyć nasze zaangażowanie w ten sport dzięki Gibraltar Open” – powiedział Paul Adkins z Betway. „Niektórzy z czołowych graczy na świecie zmierzą się podczas tegorocznej imprezy i cieszymy się na ekscytujący tydzień akcji.”

Barry Hearn, przewodniczący World Snooker, również skomentował współpracę: „Cieszymy się, że Betway jest na pokładzie tego fantastycznego wydarzenia. Są ogromnym kibicem snookera, a od czterech lat są sponsorem tytularnym mistrzostw Wielkiej Brytanii.”

„Ponieważ niektórzy czołowi gracze wyruszają na bitwę na skale, jestem pewien, że zobaczymy tydzień fascynującej akcji i nie mogę się doczekać rozpoczęcia tego wydarzenia.”

Zobacz również