Betsson w umowie z Ganapati Slots

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Firma hazardowa Betsson ogłosiła w dniu wczorajszym, że podpisała umowę z Ganapati, dzięki której oferowane będą automaty tego producenta dla wszystkich marek Betsson online.

Ganapati jest znany ze swoich azjatyckich gier tematycznych, w tym Wild Sumo, które jest jednym z najpopularniejszych tytułów firmy. Betsson jest popularny w Skandynawii, oferując usługi w regulowanych jurysdykcjach, chociażby takich jak Szwecja. Nie mamy jeszcze harmonogramu integracji gier, ale prawdopodobnie zostaną one wkrótce dodane do portfolio.

Komentując umowę, dyrektor generalny Ganapati, Taku Sawada, powiedział: „Ta współpraca z Betssonem jest dla nas niezwykle ekscytująca. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze gry są tak popularne w branży i mamy nadzieję, że wielu graczy będzie mogło cieszyć się tym, co Ganapati ma do zaoferowania za pośrednictwem popularnej strony internetowej kasyna Betsson.”

Joey Hurtado z Betsson dodał: „Wyjątkowa treść Ganapati oferuje inną propozycję dla fanów automatów i czuję, że ich oferta będzie pasować do graczy ze wszystkich marek grupy Betsson. Ten dodatek jest kolejnym krokiem w naszej deklaracji oferowania najbardziej wciągającego doświadczenia gracza.”

Zobacz również