bet365 z Novomatic w ofercie

Ten wpis ma 7 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Zawarcie porozumienia Greentube (Novomatic) z bet365 dobiegło końca. Ze skutkiem natychmiastowym klientom tej firmy zostaną udostępnione takie tytuły jak słynne Book of Ra, Charm Lucky Lady czy też Sizzling Hot. Takie połączenie z pewnością zadowoli obie strony, jak i tę trzecią, najważniejszą, czyli samych klientów korzystających z oferty.

Gernot Baumgartner, szef marketingu i sprzedaży w Greentube, skomentował całe zajście: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić kolejną udaną współpracę. Jesteśmy dumni z tego, iż nasz wybór gier będzie dostępny dla graczy takiej firmy jak bet365.”

Transakcja zapewnia natychmiastowe uruchomienie automatów do gier na stronie firmy. Tytuły będą dostępne w wersji stacjonarnej jak i mobilnej.

Soft, jak wiemy, na ten moment jest poza zasięgiem polskiego rynku. Kasynowi fani, pomimo dostępności do robiącego furorę slotu Book of Dead ze stajni Play’n go bardzo tęsknią za klasykami oferowanymi przez Novomatic. Jeśli zajdą zmiany w tym temacie, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Zobacz również