ADBLOCKER Grupy Kindred

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Tegoroczny ruch Grupy Kindred zdecydowanie zasługuje na spory respekt. Operator, we współpracy z programem anty-hazardowym Betfilter (będącym własnością GPHP Group Limited z siedzibą w Hong Kongu), opracował specjalnego Adblockera, który ma uchronić osoby poniżej 18 roku życia przed wszelakimi reklamami dotyczącymi hazardu. Co więcej, jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego oświadczenia, grupa Kindred współpracowała z programem już kilka lat, przy okazji mocno wspierając go w kwestii finansów. Oprogramowanie było testowane przez najbardziej uzależnione osoby. Sam Adblocker jest oferowany wszystkim klientom, którzy są chętni korzystać z jego usług.

„W niedawno wydanym oświadczeniu prasowym, Maris Bonello, Kierownik Działu analityki spójności w Grupie Kindred, powiedział: „Zawsze jasno mówiliśmy, że nasze produkty są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Dlatego to narzędzie jest ważnym dodatkiem do naszej polityki dotyczącej odpowiedzialnej gry.”

Per Albertsen z firmy Betfilter również skomentował uruchomienie nowego narzędzia odpowiedzialności społecznej. Stwierdził, że Adblocker blokuje reklamy dotyczące gier w internecie, dzięki czemu zapobiega wystawianiu na próbę osób podatnych na pokusę. „Wierzymy, że metoda «czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal» jest naprawdę skuteczna, jeśli chodzi o promowanie odpowiedzialnego hazardu,” powiedział Albertsen.

Obecnie narzędzie jest dostępne wyłącznie dla użytkowników systemu Windows. Grupa Kindred ma oferować szereg licencji na Adblockera za darmo. Licencja Betfilter jest już oferowana klientom grupy Kindred bezpłatnie.”

za vegasmaster

Zobacz również