1xbet z grami Espresso Games

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Rosyjska firma all in one 1xBet ogłosiła w tym tygodniu, że doszła do porozumienia z Espresso Games i w rezultacie zaoferuje gry od tego programisty na swoich stronach.

Espresso Games ma biura na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Hongkongu i wielu innych krajach, oferując gry na rynkach regulowanych. Firma została założona w 2002 roku i zaprojektowała wiele automatów do gier online jak i naziemnych, wraz z funkcjonalnością oferowania turniejów i jackpotów.

Komentując umowę, Espresso Games COO Flaviano Fogli powiedział: „Jesteśmy absolutnie podekscytowani, że możemy dostarczać nasze różnorodne i zabawne gry za pomocą niesamowitego miejsca jakim jest 1xBet, co przynosi obopólne korzyści zgodnie z naszym planem ekspansji, aby uwolnić nasze produkty na arenie światowej.

Gry będą wkrótce dostępne we wszystkich markach powiązanych z 1xBet.

Zobacz również