1xbet oferuje gry od OneTouch

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Grupa bukmacherska online 1xBet ogłosiła, że ​​podpisała umowę na zawartość z OneTouch i przeniesie gry grupy do swojego kasyna.

W umowie zostaną dodane gry mobilne OneTouch na 1xBet, a głównym celem firmy będą gry stołowe. Obecnie OneTouch ma w swojej bibliotece gier bakarata, ruletkę, pokera, blackjacka i Sic Bo. Firma wydała również dwa sloty, a kolejne są w drodze.

Ollie Castleman z OneTouch powiedział: „Nasz oddany zespół wkłada wiele czasu i wysiłku w stworzenie najbardziej wciągających gier w branży, a ta umowa z 1xBet to wielkie uznanie.”

„1xBet jest gospodarzem gier od najlepszych dostawców i cieszymy się, że możemy siedzieć obok nich. Jego gracze z pewnością będą pod wrażeniem naszej szerokiej oferty gier stołowych i wciągających automatów.”

„OneTouch z pasją oferuje prawdziwie mobilne wrażenia w grach w całej gamie gier stołowych i automatów, dzięki czemu gry stają się bardziej dostępne i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.”

Oświadczenie wydane przez 1xBet również pochwaliło tę współpracę, zauważając: „Naszą filozofią jest oferowanie naszym graczom doskonałych wrażeń z zakładów i gier, a produkty OneTouch doskonale do tego pasują, dzięki ich mobilnemu podejściu, zgrabnemu interfejsowi użytkownika i świetnej grywalności. Jesteśmy pewni, że nasi gracze staną się natychmiastowymi fanami ich gier.”

Zobacz również