1xbet nagle opuszcza rynek UK

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Dwa dni po tym, jak artykuł w Sunday Times wezwał grupę gier 1xBet do wyjaśnień, firma zamknęła swoją brytyjską markę przez zarzuty o podejrzane zakłady oferowane przez grupę.

Ten ruch nastąpił po tym, jak raport ujawnił, że produkty 1xBet na innych rynkach obejmowały zakłady sportowe dla młodzieży, walki kogutów i reklamy w grupach udostępniania plików. 1xBet mógł ponadto przekroczyć przepisy, poprzez oferowanie kasyna topless, które ma półnagich krupierów. Firma miała podobno także nagie postaci z kreskówek na reklamach, które prowadziły z powrotem do brytyjskiej witryny grupy.

1xBet twierdzi, że naruszenia zasad wynikały z sieci i partnerów stron trzecich, a nie bezpośrednio z ich działań. Brytyjska Komisja ds. Hazardu przeprowadziła sondaż na temat działalności grupy, ale w międzyczasie operator zamknął witrynę w trakcie dochodzenia.

Brak komentarzy od 1xBet w momencie publikacji.

Zobacz również